ועידת 531 לעסקים יוצאת לדרך

מדברים על הכלכלה של השרון בעידת 531  לעסקים  22.1.23 הועידה משותפת לדי מדיה ו- ALL CLUB קהילת העסקים, בשיתוף הרשויות המקומיות הנמצאות על ציר 531 הרצליה, רעננה, כפר סבא והוד השרון

ועידת 531 לוגו

 בעוד חודשיים זה קורה מדברים על הכלכלה של השרון בועידת 531 לעסקים, משתתפי הועידה יזכו לשמוע את ראשי העיר של השרון מדברים על התכניות שלהם לפיתוח הכלכלה האזורית ופיתוח העסקים בכל עיר. ועידת 531  לעסקים באה להעמיד את הכלכלה המקומית של השרון בראש סדר היום הציבורי, בועידה ייקחו חלק הרשויות המקומיות הנמצאות על ציר 531 הרצליה, רעננה, כפר סבא, הוד השרון ומרצים מובילים מעולמות העסקים .

בשבוע הקרוב נחשוף את רשימת המרצים בועידה תהיה ועידה מרתקת

הוועידה מנוהלת, מתוכננת ומופקת ע"י All Club קהילת העסקים של ישראל, המונה כיום מעל 188,000 עצמאים ובעלי עסקים (היחידה שנותנת מענה מלא ומדויק לכל בעל/ת עסק),  ועל ידי די מדיה רשת המדיה הדיגיטלית המובילה בשרון: רעננה ניוז, הרצליה ניוז, הוד השרון ניוז, כפר סבא ניוז ומיקומי חדשות הנדל"ן של השרון.

ארבע הערים יחד נותנות בית לכ- 30,000 עסקים, שהם מנוע הצמיחה הכלכלי של האזור בכלל ושל התושבים בפרט. מרבית העסקים מושפעים מהחלטות ממשלה, מגמות דיגיטליות, קידמה, מגמות צרכניות, כלכלה מקומית ובנוסף על אלו בשנתיים האחרונות, הגיעה גם ההתמודדות עם נגיף הקורונה והשלכותיו.

מטרת הוועידה:

לייצר חיבורים ושיתופי פעולה בין עסקים מהאזור לטובת קידומם וצמיחתם ויצירת קהילת עסקים.  גיבוש העסקים לקהילה חזקה יתרום לשגשוג העסקים באזור השרון, ייצר שיתופי פעולה חדשים, וייתן מעטפת מקצועית וקהילתית תומכת במענה לאתגרים המשותפים. 

 ולכן הוועידה תהיה בסימן הציר המחבר בין ארבע הערים – ציר 531

הוועידה תתמקד בקידום העסקים תוך דגש על הצרכים שלהם, משמע: קבלת טיפים וכלים פרקטיים ואפקטיביים בעלי ערך מוחשי, למינוף ולצמיחת העסק. 

תוכנית הוועידה

בוועידה יהיו כארבעה מושבים- שיוגשו כפאנלים או כהרצאות (תוכן סופי יקבע בהמשך):  

פאנל 4 ראשי הערים –  הצגת חזון הפיתוח הכלכלי האיזורי 

פאנל תחבורה ותשתיות – נגישות, חיבור הערים, תשתיות תחבורה מתוכננות

מושב פיננסי – פיתוח הכלכלה העירונית חיבור בין רשויות לעסקים 

מושב שיווק –  רשתות חברתיות |  שיווק דיגיטלי  |  מכירות וניהול ועו

הכנס יתקיים ב- 22.1.23 בבית חיל האוויר.

תכנית הועידה המלאה תפורסם בימים הקרובים.

להרשמה מוקדמת  

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן