עוד חודש זה קורה ועידת 531 לעסקים

גם לעסקים בשרון מגיע שידברו על הצרכים שלהם, ועידת 531 שמים את הכלכלה של השרון במרכז פאנל ראשי ערים וטובי המרצים מחכים לכם ב 22.1.23  בבית חיל האויר להרשמה לאירוע

ב22.1.23 זה קורה מדברים על הכלכלה של השרון בועידת 531 לעסקים, מתי פגשתם את 4 ראשי הערים על במה אחת?

הקמת הממשלה החדשה היא הזדמנות להעלות את הצרכים של הכלכלה של השרון לקדמת הבמה, לשם כך תתכס בחודש ינואר ועידת 531 לעסקים של די מדיה רשת המדיה הדיגיטלית המובילה בשרון ו All Club קהילת העסקים של ישראל.

מה יהיה בועידה?

את הועידה תנחה דפנה ליאל כתבת חדשות 12 וגם תנהל את פאנל ראשי העיר – חיים ברוידא ראש עיריית רעננה, רפי סער ראש עיריית כפר סבא, משה פדלון ראש עיריית הרצליה ואמיר כוכבי ראש עיריית הוד השרון בפאנל משותף על איך תורמים לצמיחה משותפת של הכלכלה בשרון ועל התכניות שלהם לפיתוח הכלכלה האזורית ופיתוח העסקים בכל עיר.

בוועידה ייחשף סקר העסקים הגדול, מה רוצים וצריכים בעלי העסקים בשרון מוזמנים למלא את התשובות שלכם בקישור

 

מי ידבר ועל מה:

ד"ר לירז מרגלית, בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה, תרצה על התנהגות צרכנים, עיצוב התנהגות, הרגלים וקבלת החלטות.

ד"ר חיים שפירא מרצה בינלאומי וחוקר רב-תחומי, מומחה בעל-שם עולמי בתחום תורת המשחקים

פאנל המיסוי הגדול בהשתתפות בכירי רשות המיסים.

הוועידה מנוהלת, מתוכננת ומופקת ע"י All Club קהילת העסקים של ישראל, המונה כיום מעל 188,000 עצמאים ובעלי עסקים (היחידה שנותנת מענה מלא ומדויק לכל בעל/ת עסק),  ועל ידי די מדיה רשת המדיה הדיגיטלית המובילה בשרון: רעננה ניוז, הרצליה ניוז, הוד השרון ניוז, כפר סבא ניוז ומיקומי חדשות הנדל"ן של השרון.

ארבע הערים יחד נותנות בית לכ- 30,000 עסקים, שהם מנוע הצמיחה הכלכלי של האזור בכלל ושל התושבים בפרט. מרבית העסקים מושפעים מהחלטות ממשלה, מגמות דיגיטליות, קידמה, מגמות צרכניות, כלכלה מקומית ובנוסף על אלו בשנתיים האחרונות, הגיעה גם ההתמודדות עם נגיף הקורונה והשלכותיו.

מטרת הוועידה:

לייצר חיבורים ושיתופי פעולה בין עסקים מהאזור לטובת קידומם וצמיחתם ויצירת קהילת עסקים.  גיבוש העסקים לקהילה חזקה יתרום לשגשוג העסקים באזור השרון, ייצר שיתופי פעולה חדשים, וייתן מעטפת מקצועית וקהילתית תומכת במענה לאתגרים המשותפים. 

 הכנס יתקיים ב- 22.1.23 בבית חיל האוויר.

להרשמה מוקדמת  

 

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן