חדשות רעננה

בטיחות בדרכים לילדי הגנים ברעננה גם בתקופת הקורונה

ילדי הגנים בעיר נהנו בשבועות האחרונים מפעילות העשרה חווייתית בנושא בטיחות בדרכים ובמרכזה ההצגה "שרים ונזהרים בדרכים"

העברת פעילות בטיחות בדרכים לילדי הגנים באמצעות הזום

למעלה מ- 1300 מילדי גני הילדים בעיר, בכ- 90 גנים, לרבות החינוך המיוחד, זכו במהלך השבועות האחרונים לפעילות העשרה חווייתית בנושא השמירה על הבטיחות בדרכים, שהועברה אליהם בזום בליווי הוריהם והצוותים החינוכיים.

במרכזה של הפעילות ההצגה "שרים ונזהרים בדרכים", שהועלה בזום, וכללה תכנים ומסרים הנוגעים בין היתר לחשיבות חבישת הקסדה, החצייה הבטוחה לרבות המחשות סימולציה של רמזור – הולך רגל ועוד. המסרים שהועברו במופע, הושלמו על ידי צוותי החינוך באמצעות דפי עבודה, שירים, ותכנים נוספים, שהועברו לילדים כהכנה לקראת הפעילות ועם סיום הפעילות.

את הפעילויות הובילו בעיר המטה העירוני לבטיחות בדרכים רעננה ואגף החינוך בעירייה, מחלקת גני הילדים, בשיתוף פעולה עם הרלב"ד (הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים), בהנחיית ראש העיר רעננה, חיים ברוידא, והמשנה לראש העיר, חברת המועצה גלי שחר-אפרת, האחראית על תיק הבטיחות בדרכים, שכיבדו את הפעילות בנוכחותם.

ראש העיר רעננה, חיים ברוידא: "ברעננה, החינוך לבטיחות בדרכים עומד בראש סדר העדיפויות העירוני, ומושרש בתוכניות החינוך העירוניות כבר בגילאי הגן. אני מברך על הפעילות המעשירה והחווייתית לה זכו ילדי העיר, שנועדה להנחיל להם ערכים חשובים בנושא הזהירות בדרכים באופן מותאם לגילם. למרות התקופה המאתגרת, אנחנו מוצאים פתרונות יצירתיים להמשיך ולהעביר את מסרי הבטיחות בדרכים החשובים לילדי העיר. זהו נדבך נוסף במכלול הפעילויות העירוניות שאנו מקיימים בעיר על מנת להעמיק את המודעות בקרב התושבים בדבר חשיבות השמירה על כללי הבטיחות, מתוך המחויבות שלנו לשלומם וביטחונם".

כתבות קשורות

כתבות קשורות

השארת תגובה

פופולרי
עקבו אחרינו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן