חדשות רעננה

הושק קמפיין הבחירות של ניר קריסטל לראשות עיריית רעננה

חמישה חודשים לפני הבחירות, קמפיין הבחירות של ניק קריסטל התחיל " החלטתי לצאת למסע הזה כי אני רואה את העיר המפוארת שלנו הופכת מפנינת השרון ל״בסדר״

ניר קריסטל משיק את מסע הבחירות לראשות העיר

בנוכחות עשרות פעילים קרובים, השיק ניר קריסטל את קמפיין הבחירות שלו לראשות עיריית רעננה.  קריסטל: "חשוב לי שהבשורה תצא מהקרובים לי ביותר כדי שמכאן נביא את הבשורה לעיר"

ניר  קריסטל: "הסיפור של רעננה הוא פשוט יש לנו עבר מפואר מאד, הווה בסדר, ועתיד שנראה כרגע מאד בעייתי. את הכיוון הזו חייבים לשנות בדחיפות על ידי מנהיגות חדשה, שמציעה חדשנות, יזמות ובמיוחד עבודת צוות.

החלטתי לצאת למסע הזה כי אני רואה את העיר המפוארת שלנו הופכת מפנינת השרון ל״בסדר״. ולכאורה הכל כאן ״בסדר״. מבוקר עד ערב מספרים לנו כמה הכל בסדר. אבל כשאני מסתכל על שכנותינו בשרון, אצלן הרבה יותר טוב. אפילו דירה חדשה בהוד השרון כבר יותר יקרה מדירה בנווה זמר לדוגמא. ואני שואל: בשביל זה באנו לגור ברעננה? בשביל בסדר?"

קריסטל מתמודד בפעם השנייה לראשות העיר ולכהונה שלישית במועצת העיר, בפעם הראשונה נבחר למועצת העיר בשנת 2013 ברשימת ראש העיר לשעבר נחום חופרי, בבחירות האחרונות התמודד בראש רשימה עצמאית למועצת העיר ולראשות העיר, וזכה ב2 מנדטים. בסיבוב השני תמך בראש העיר חיים ברוידא ומונה לסגן ראש העיר אחרי הבחירות כהונה שנמשכה כשנתיים עד הפרידה שלוותה בהאשמות הדדיות.

 קריסטל:" אני מגיע עם הרבה רעיונות יצירתיים וחדשים, שאני מאמין שיקחו את העיר שלנו קדימה. אני מציע להבדיל מכל מועמד אחר, 20 שנות ניהול במגזר העסקי -פרטי וציבורי כאחד, ניסיון של שנתיים כסגן ראש העיריה ובסה"כ 10 שנים כחבר מועצת העיר, מאחוריי ים של פרויקטים למען הקהילה ברעננה במגוון תחומים – כדוגמת סיירת ההורים שהקמתי ועליה פיקדתי, ואלפי שעות של הקשבה ושירות לתושבי העיר. אני בקיא באתגרים של העיר הזו ויש לי תכנית סדורה כיצד להתמודד איתה. אני לא עושה את זה לבד. תמיד עם אנשי מקצוע, תמיד עם מתנדבים, תמיד עם אנשים שאכפת להם ושנרתמים לעזור. תמיד יחד, תמיד בעבודת צוות."

קריסטל ציין כי בקרוב הוא יחשוף את התוכנית שלו לרעננה שגובשה ביחד עם מיטב המומחים ולאחר סקרי עומק ברעננה.

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן