חדשות רעננה

"זמן געגוע"- תערוכה פרי יצירתם של אמני הדרום, מוצגת בימים אלו בגלריה "על האגם" בפארק רעננה

עיריית רעננה ממשיכה להביע תמיכה ביישובי הדרום והעוטף, ומארחת בעיר תערוכת אומנות ייחודית מפרות יצירותיהם של אומני אשקלון והעוטף.

התערוכה, "זמן געגוע", כוללת מספר עבודות, מתוך כלל יצירותיהם של אומני אשקלון והעוטף, המוצגות ברחבי הארץ, ונוגעת ללב בסמליות היצירות המוצגות ברוח התקופה ולנוכח מלחמת חרבות ברזל.
מדברי יו"ר אגודת אמני אשקלון והעוטף , מיקי בנאי, ואורית לוטרינגר, אוצרת התערוכה: "למרות הגעגוע, בצל האירועים הקשים אנו נחשפים ליצירות המשקפות את הפחד, הזעקה והרגשות של האומנים המציגים בחלל ובתקופה מעורפלת וכאוטית. חלקם מחפשים את האור בחושך והאחרים את התקווה בתוך הייאוש. המרכיב הסיפורי מספר את העלילה כולה מנקודת מבט אישית וחווייתית ללא כל מעצורים…. נראה יצירות ליריות של אמנים המתגעגעים לזמן ולמציאות אחרת, מחזקים את הרוח והיופי שבתוכנו, את הסולידריות החברתית, מעניקים נחמה ביצירותיהם ותקווה לעתיד טוב יותר ומבטאים את החלום הנכסף לחיות בחירות בארץ הזאת".

תערוכת "זמן געגוע", תוצג בגלריה "על האגם" עד ה- 30.3.24. התערוכה פתוחה לציבור הרחב בשעות פתיחת הגלריה, ימים א'-ה' 10:00-13:00, 16:00-19:00 וביום ו' בשעות 10:00-14:00, שבת – 11:00-14:00, 16:00-19:00
בתמונות – יצירותיהן של אורלי וכטל, יהודית סילנר, מרים נאמן וחנה רביב, המוצגות בתערוכה

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן