חדשות רעננה

חברת ינוב מכרה 3 דירות בשכונת נווה זמר ברעננה בחודשים האחרונים בסכום כולל של 14 מיליון שקל

החברה בשלבי בנייה מתקדמים של פרויקט ברחוב וילנסקי, שצפוי להתאכלס ברבעון השני של 2025. רוב הדירות בפרויקט נמכרו

G.A.S.S פרוייקט וילנסקי של חברת ינוב ברעננה הדמייה

חברת ינוב, העוסקת ביזמות, תכנון ובנייה ומתמחה באזור השרון, מדווחת על עסקאות למכירת דירות בשכונת נווה זמר ברעננה בסכום כולל של כ-14 מיליון שקל בחודשים האחרונים. מדובר בדירות בנות 4-6 חדרים בשטח של כ- 92-170 מ"ר, בסמיכות לפארק הגדול בשכונה. הרוכשים הם זוגות צעירים ומשפרי דיור.

מדובר בפרויקט ברחוב וילנסקי 30-34 ברעננה, אחד המיקומים הטובים ביותר בשכונה, שבמסגרתו ינוב בונה שלושה בניינים בני 6 קומות ובהם 42 דירות בתמהיל של דירות 4-5 חדרים, דופלקסים ודירות גן בני 6 חדרים ופנטהאוזים. הפרויקט נמצא בשלבי בנייה מתקדמים וכבר הגיע לשלב הגמר, והאכלוס צפוי ברבעון השני של 2025.

ינוב רכשה את הקרקע לפני כשלוש שנים, בעסקה משולבת של קומבינציה עם בעלי קרקע פרטיים ומתן שירותי בנייה. מדובר בבניין השמיני שבונה החברה בשכונת נווה זמר ברעננה, שבה קיימת תב"ע מאושרת. החברה, המתמחה בעסקאות קומבינציה ובשכונה בפרט, מקדמת כיום עסקאות נוספות במספר מוקדי ביקוש אטרקטיביים בשכונת נווה זמר. לחברה פעילות ענפה בשכונה בפרט ובעיר בכלל בעסקאות קומבינציה ויזמות, והיא צברה ידע וניסיון עשיר, והיכרות עמוקה עם השטח ובעלי הדירות.

שגיא לנצ'נר, מנכ"ל חברת ינוב, מציין כי "בניית הפרויקט מתקדמת בקצב גבוה גם בימים אלה, ושיווק הדירות הסתיים בהצלחה – נרשמו ביקושים גבוהים מצד משפחות צעירות ומשפרי דיור מאזור השרון, וגם תל אביבים שרוצים להתקרב לילדים שלהם. שכונת נווה זמר היא אחת מהשכונות הכי מבוקשות באזור השרון ובארץ בכלל, היא מציעה לתושביה את כל מה שנדרש לחיי היומיום, חיי קהילה עשירים, קרבה למוקדי מסחר ובילוי, נגישות תחבורתית גבוהה, ומיקום מצוין. אנו מקדמים בשכונה מספר פרויקטים נוספים מול בעלי קרקע פרטיים לבניית פרויקטים בתכנון ששם דגש על צרכי המשפחות".

שכונת נווה זמר היא שכונה חדשה שהוקמה על אדמות חקלאיות כשכונה נפרדת בצפון העיר רעננה. היא צפויה לכלול בסוף הקמתה כ-3,500 דירות בתמהיל מגוון שייתן מענה לקהלי יעד מגוונים. הפרויקט של ינוב ממוקם בלב השכונה, קרוב למוקדי החינוך, ליציאות מהעיר, ולמרכז המסחרי.

השכונה משלבת מרחבים ירוקים רבים המהווים כ-20% מהשטח, יש לה נגישות תחבורתית מעולה – חיבור ישירות לכביש 4 מצד מזרח, לנתיבי איילון ממערב ולכביש 531 מדרום, כמו גם לכביש עוקף לב הפארק. השכונה כוללת שלל גינות ציבוריות, ספורטק עם מתקני כושר, שבילי אופניים, מגרשי כדורסל, קט-רגל ופטאנק, מתחם סקייט פארק. באזור הוקם גם קניון הכולל חנויות, מסעדות ובתי קפה, וכן הוקמו בתי ספר וגני ילדים.

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן