חדשות רעננה

כל אחד הוא אור קטן

רשת "עמל ומעבר" יוצאת במיזם "ערבות הדדית" מיוחד לקראת חג החנוכה ומזמינה את הציבור לקחת חלק ולהאיר את המדינה והלבבות. אלף ערכות של חנוכיות ונרות יחולקו בכל הארץ ובשבוע שעבר נארזו אותם במטה הקבוצה בחולון ובבית האבות עמל בשרון שברעננה כדי להאיר את הלבבות

אלף ערכות של חנוכיות ונרות יחולקו בשבוע הקרוב לעובדי קבוצת "עמל ומעבר". מטרת המיזם הוא להדליק נרות חנוכה עם ילד, מבוגר בודד או כל אדם שזקוק שיאירו עבורו חושך גדול. בשבוע שעבר נפגשו הצוותים להפנינג אריזה שבו יארזו את הערכות בסניף בחולון ובסניף ברעננה ולאחר מכן הזמינו את כל העובדים לבוא לנקודות האיסוף בעכו, קריית טבעון, נתניה, תל אביב, ראשון לציון, ירושלים ואשדוד ולהשתתף במיזם.

ב"עמל ומעבר" מזמינים את כל האזרחים לקחת חלק ולהכניס אור לחייו של אדם ערירי או ילד בעזרת הדלקת משותפת של נר ראשון של חנוכה. מטרת הפרויקט היא לעשות מעשים טובים לקראת חג האור, הלו הוא חג החנוכה.

אסנת ואתורי, בעמל ומעבר: "המעשים האלו משפיעים עלינו לא רק מנטלית, מעבר לתחושת שמחה ואושר, הם גם תורמים לבריאות הפיזית ונותנים ערך מוסף. אנשים צריכים להרים את הראש ולשים לב מי סביבם ולמי צריך לעשות טוב."

בקבוצת "עמל ומעבר" יצאו גם בקמפיין רשת שבו הם מזמינים את הציבור הרחב להצטלם בהדלקת הנר הראשון ולהעלות לרשת את המעשים הטובים של כולם.

כתבות קשורות

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן