חדשות רעננה

עיריית רעננה בהמשך תנופת בינוי ופיתוח עם מוכוונות לקראת פתיחת שנת הלימודים!

בסימן ההיערכות לקראת פתיחת שנת הלימודים, ממשיכה עיריית רעננה בתנופת הבנייה והפיתוח בעיר, תוך דגש על מתן פתרונות בנייה ציבורית והרחבת מוסדות החינוך בעיר עם צמיחתה של האוכלוסייה והדור הצעיר בה.

בניית אשכול גני עוזי חיטמן

תנופת הבנייה וההיערכות התכנונית מתקיימת בשיתוף פעולה רב אגפי של אגף ההנדסה ואגף החינוך השותפים לדרך, כמו גם כל אגפי העירייה.

בניית גני הילדים בעיר תופסת תאוצה, והעירייה עומדת לקראת השלמת בניית אשכול גני הילדים עוזי חיטמן ובו ארבעה גני ילדים, העוברים חיפוי בימים אלו, עם צפי להשלמת הבנייה ומוכנות מבני הגנים לקראת פתיחת שנת הלימודים בספטמבר הקרוב.

בבית הספר היסודי החדש ״עמיחי״ שבשכונת נווה זמר, תחל בקרוב עבודת הבנייה בשטח, במקביל לאישור תקצוב משרד החינוך, לקראת תחילת שלבי עבודות עפר ודיפון, בהובלת אגף ההנדסה בעיר, ומיטב גורמי המקצוע. במקביל יחלו בקרוב העבודות בבית הספר ליאור לילדים על הרצף האוטיסטי, זאת אישור המשך צמיחת בית הספר לבית הספר שש שנתי.

זאת ועוד, על רקע התקופה הביטחונית המורכבת, ומתוך הצבת שלומם וביטחונם של ילדי העיר בראש סדר העדיפויות, מקימה העירייה בימים אלו שלושה מממ"ים (מרחבים מוגנים מוסדיים), בגנים פטל, רקפת וחליל שבמרכז העיר, כתוספת ותגבור לממ"מים של הגנים עצמם, עם צפי להשלמת הבנייה ומוכנות המבנים עד ל-1 לספטמבר. המבנים מתווספים למהלך מיגון שמחילה העירייה מחילים בבתי הספר בעיר, עם הקמתם של מרחבים מוגנים בבתי הספר נועם, רימון ותיכון מטרווסט.

בנוסף, בימים אלו הושלמו שלבי פיתוח שכונת נאות שדה, ולהנאת ילדי העיר ומשפחותיהם בתקופת הקיץ, הסתיימה בנייתו של פארק המשחקים בשכונה, עם המתקנים החדשניים המתקדמים והחשוב מכל – הבטיחותיים, העומדים בקריטריונים המחמירים ביותר.

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן