חדשות רעננה

קרין קולסקי מונתה למנהלת המתי"א בעיריית רעננה

קרין קולסקי מונתה למנהלת המתי"א, מרכז תמיכה יישובי, באגף החינוך בעיריית רעננה, לאחר שנבחרה לתפקיד במכרז. קרין תחליף בתפקידה את טלי כהנוביץ, אשר פורשת לגמלאות. זאת ההזדמנות להודות לטלי על מתן שירות איכותי למוסדות החינוך בעיר ולתלמידי העיר.

קרין קולסקי. צילום פרטי.

במסגרת תפקידה כמנהלת המתי"א, תהיה אחראית קרין על השילוב וההכלה לתלמידים עם צרכים חינוכיים מיוחדים בעיר, וכן במתן מידע, הנחיה וסיוע לצוות החינוכי, הכולל עובדי הוראה, מטפלים הנותנים שירותים פרא-רפואיים וסייעים העוסקים במתן שירותי חינוך מיוחדים. קרין תהיה אחראית ליישום החזון, במסגרתו המתי"א יספק שירות מיטבי ומענה מותאם למסגרות החינוכיות ולתלמידים עם צרכים מיוחדים בשותפות עם מוסדות החינוך ובאחריותם, כדי לאפשר לתלמידים את מימוש יכולותיהם וכישוריהם ואת השתלבותם המיטבית כבוגרים עצמאיים בקהילה ובחברה.

קרין בעלת ניסיון עשיר בתחום החינוך, וב-9 השנים האחרונות עבדה במתי"א רעננה במגוון תפקידים, כולל כרכזת תחום הגיל הרך, במסגרתו ניהלה 23 גני חינוך מיוחד, היתה אחראית על הקמת גנים חדשים, גיוס וניהול צוות חינוכי רחב, פיתוח מקצועי של הצוותים בהלימה ליעדים ועוד, וכן ניהלה את תחום ההדרכה של גני החינוך המיוחד בעיר, כולל הדרכה פדגוגית וליווי לצוותים, לילדים ולהורים, הנחיית קבוצות ועוד.

קרין בעלת תואר שני במנהל ומנהיגות בחינוך מאוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון בחינוך מיוחד במכללת בית ברל.

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן