חדשות רעננה

רועי כהן נשיא לשכת ארגוני העצמאים והעסקים, מצטרף לניר קריסטל

עו"ד רועי כהן, נשיא להב לשכת ארגוני העצמאים והעסקים מצטרף לרשימה של חבר מועצת העיר והמועמד לראשות העיר רעננה, ניר קריסטל, כהן: "השינוי בעיר אפשרי ומחויב המציאות. היחיד שמסוגל לחולל אותו הוא ניר קריסטל"

ניר קריסטל
רועי כהן נכנס למועצה ניר קריסטל פורש

עו"ד רועי כהן, נשיא להב לשכת ארגוני העצמאים והעסקים (להב) ומ"מ יו"ר נשיאות המגזר העסקי בישראל, נענה לפנייתו של חבר מועצת העיר והמועמד לראשות העיר רעננה, ניר קריסטל, ומצטרף לרשימתו של קריסטל, רשימת רעננים, "במטרה להחזיר לרעננה את הברק ואת התרבות הניהולית של מצוינות והובלה שאבדו לה במהלך הכהונה האחרונה "

קריסטל: " הניסיון הכלכלי והמוניציפאלי של רועי יהוו משקל ותרומה ענקית לעשייה שאנהיג כראש העיר"

כהן : "לאחר לבטים החלטתי להיכנס מתחת לאלונקה ולתרום מהניסיון הציבורי שרכשתי לאורך השנים הן במישור המקומי והן במישור הארצי כדי לסייע ולהנהיג תרבות פוליטית אחרת ברעננה, תרבות שמביטה בעיניו של התושב ושמה אותו במרכז. זאת בשונה מתרבות הפילוג והמחלוקות , והמועצה המסוכסכת והבלתי מתפקדת בכהונה האחרונה. במהלך כהונתו של ברוידא רעננה פשוט נרדמה. כל הערים שמסביבי עקפו אותה בסיבוב מכל הבחינות וכתושב העיר שכבר חווה בעבר עשייה של עירייה מתפקדת כאשר כיהנתי כסגן ראש עיריית חולון, לא יכולתי עוד לעמוד מנגד".

כחבר מועצה ברשימת רעננים אתרום מהידע שלי בתחום הכלכלי ולצידו של ניר אציב את חיי המסחר, השירותים, התרבות והעסקים הקטנים ברעננה בראש סדר העדיפות העירוני. כך אני פועל בלהב מול 64 ראשי ארגונים בקונצנזוס מלא ובכבוד הדדי . זאת ועוד, כמי שמכיר את העולם המוניציפאלי אתרום מניסיוני גם בתחומים נוספים כמו ספורט, תכנון ובנייה ועוד.
ניר קריסטל מסמל בעיני את האדם שהחליט לצאת מאזור הנוחות של המגזר הפרטי לטובת עשייה למען הציבור, ומכך ייהנו כל תושבי רעננה. רשימת רעננים בראשותו של ניר תהיה הנבחרת הטובה ביותר בעיר ויהיו בה אנשים עם לב רחב של נתינה, ועם יכולות וקבלות של עשיה."

ניר קריסטל: "אני מברך ומודה לרועי על ההחלטה שקיבל להצטרף אליי ולרשימת "רעננים". הניסיון הכלכלי והמוניציפאלי של רועי יהוו משקל ותרומה ענקית לעשייה שאנהיג בעיריית רעננה לאחר שאבחר לראשות העיר.
אני מתחייב שכבר בראשית כהונתי תושבי רעננה ירגישו שהם מתעוררים לעיר אחרת, ויקבלו את היחס והשירות הראוי להם. יחד נחזיר את רעננה שלנו לימי זוהרה".

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן