חדשות רעננה

רעננה מתגייסת למען ילדי קרן רועי לא אחסר

אירוע ההתרמה השנתי של קרן רועי לא אחסר נפתח וימשך עד סוכות, דביר סקעת, מנכ"ל הקרן "בזכותכם ובאמצעותכם נוכל לתת מענה אמיתי לכלל הפונים לקרן" לתרומות

רעננה מתגייסת למען קרן רועי, אמנון בר נתן מנהל מטרוווסט ודביר סקעת

עמותת קרן "רועי לא אחסר" הוקמה על ידי אתי ומשה חסן, תושבי רעננה, בשנת 1998, לזכרו של בנם, רועי חסן ז"ל, שנהרג בתאונת דרכים בעת שירותו הצבאי.

במהלך שנות פעילותה סייעה 'קרן רועי לא אחסר' לילדי רעננה  בסכומים מצטברים של מיליוני שקלים. העמותה פועלת ומסייעת לתלמידים נזקקים, בתחומים רבים: קניית ספרי לימוד, עזרה במימון טיולים של בתי-הספר, נסיעות לפולין, אבחונים פסיכולוגים דידקטיים, רכישת מחשבים, חוגים, מסעות לפולין, קייטנות, ארוחות חמות, במימון ביגוד והנעלה, ציוד רפואי, טיפולים רפואיים, מסייעת לבעלי מוגבלויות ועוד.

רועי חסן ז"ל

דביר סקעת מנכ"ל העמותה: "העמותה פועלת בהתנדבות בשיתוף פעולה עם אגף החינוך והמחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רעננה. הקמפיין 'שמים את השני במקום הראשון', יתחיל בתאריך ה-29.9 וימשך שבוע ימים. תלמידים מבתי הספר ברעננה, ידפקו על דלתות התושבים במטרה להתרים כספים כדי שהעמותה תוכל להמשיך את עשייתה הרבה". 

לדברי סקעת, במהלך הקורונה העמותה סייעה למאות ילדים ובני נוער בקהילה והקפיאה את הליך ימי ההתרמה וגיוס הכספים. 

"בתקופת הקורונה הפכנו את החל"ת – לחלת דבש. כל מה שרצינו היה להמשיך לסייע בכל הפרויקטים שלנו שלא יפגעו בצל הקורונה. כעת לאחר תקופה ממושכת, החלטנו לצאת בקמפיין גיוס כספים ואנחנו רוצים לפנות לציבור שישתף איתנו פעולה כדי שנוכל להמשיך ולתרום לכמה שיותר ילדים ובני נוער".

לתרומות ובירורים ניתן להתקשר לטל: 054-8808078 /050-5244616 

לתרומות באשראי או ביט 

כתבות קשורות

השארת תגובה

פופולרי
עקבו אחרינו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן