חדשות רעננה

אלפים ליוו למנוחות את סרן רועי נגרי ז"ל

אלפים הגיעו להלוויתו של סרן מיל' רועי נגרי גיבור ישראל שנהרג בהגנה על קיבוץ בארי

סרן רועי נגרי ז"ל

אלפים הגיעו ללוות את סרן רועי נגרי ז"ל בדרכו האחרונה, רועי מפקד צוות מילואים ביחידה ללוחמה בטרור הוקפץ ללחימה כבר בשעות הבוקר המוקדמות בשבת ויצא להילחם עם חייליו בקיבוץ בארי.

רועי נלחם בראש חייליו מבית לבית  מול מחבלי החמאס שהשתלטו על בארי ונהרג בקרב גבורה כשנלחם באחד הבתים כבר ביום שבת בבוקר.

 

 

כבוד אחרון למפקד צוות נגרי רועי נגרי ז"ל
רועי נגרי, בנם של מיכל, לשעבר מנכ״לית עיריית רעננה ושל שמוליק. אחיהן של גל וגאיה. התחתן חודש וחצי עם שי. בכניסה לבית העלמין בהרצליה, עמדו חברי הצוות של רועי עם דגלים במשמר כבוד לזכרו, כל מי שהכיר את רועי בחייו, הכיר והוקיר את האהבה והכישרון האינסופי שלו בכו יחד עם משפחתו על האבדן הקשה.
 
אביו שמוליק הספיד את רועי ואמר "אם הייתי שואל אותך נגרי אם אתה נכנס לבית אתה מת, היית נכנס? ואתה היית עונה לי כן" מיכל אימו, אחיותיו גל וגאיה רעייתו שלי מפקד הלוט"ר, חבריו מהצבא לוחמיו וחברי הילדות של רועי הספידו אותו ותארו את האדם שהיה, חבר מפקד ואיש משפחה אהוב ומוכשר.
 
בין אלפי המלווים, חברים לנשק חברי ילדות  הגיעו ללוות את רועי ראשי העיר של רעננה חיים ברוידא וראש העיר לשעבר זאב בילסקי, ראש עיריית הרצליה משה פדלון, מנכ"ל עיריית רעננה אריאל הילדסהיימר, מנכ"ל העיריה לשעבר אורי קידר, מנכ"ל עיריית הרצליה אהוד לזר, מנכ"ל עיריית כפר סבא יובל בודניצקי.
אלפים ליוו את רועי נגרי בדרכו האחרונה

כתבות קשורות

תגובה אחת

  1. יובל הגב

    תנחומיי למשפחה.
    קשה לנחם וקשה לעכל

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן