חדשות רעננה

המצטיינות של רעננה: תלמידות אמית רננים

שלוש תלמידות אמית רננים – נבחרו למצטיינות העיר. את תעודות ההוקרה הן קיבלו בטקס מצטיינים עירוני שהתקיים בשבוע שעבר, עבור תלמידים מתנדבים ומצטיינים ברחבי העיר

התלמידות המצטיינות הן: הילאי מדר – מצטיינת מד'א, דליה זייתון – מצטיינת הדרכה בצופים וטל לנגרמן – מדריכת שבט יובל (לבעלי צרכים מיוחדים) בבני עקיבא. 

גם שתי מנחות הערב: נועה פרוביזור וטלי לוי, הן תלמידות אמית רננים.

חוט ההתנדבות שזור לכל אורך שנות לימודיהן באמית רננים. החל בחטיבה, מכיתה ז', חושפים את התלמידות להתנדבויות, תרומה לעם ולמדינה ונתינה. שיעורי חינוך רבים מוקדשים לנושא, ובתיכון מתקיימים מספר אירועי התנדבות במהלך השנה, גם במסגרת הטיולים- כמו למשל ההתנדבות בלקט ישראל, למשל, וגם באירועים נקודתיים- ביקורים חווייתיים בבתי אבות, גני ילדים וכדומה.

טל לנגרמן שנבחרה בשל היותה מדריכה במשך שנתיים בשבט יובל בבני עקיבא, משתפת: "התרגשתי מאוד לשמוע על הזכייה שלי, זה עזר לי להבין כמה חשוב לשלב ילדים בעלי צרכים מיוחדים בחברה וכמה הם רוצים שהתייחסו אליהם כשווים אל שווים. ההתנדבות היא חלק גדול מאוד מחיי בשנתיים האחרונות, זה ביגר אותי וחשף אותי למורכבות ולקושי שהילדים האלה חווים לפעמים". 

הילאי מדר, שנבחרה על הצטיינות יתרה במד"א: "אני מאמינה שכל אדם צריך למצוא לעצמו זמן להתנדב ולעזור לאחר מבלי לקבל תמורה, מרגש מאוד לזכות בהצטיינות. זה משמעותי לקבל פידבק על דבר טוב שאתה עושה. אני אמשיך להתנדב ואמשיך לעזור כי זה מה שגורם לי להרגיש מסופקת בסוף היום".

עפרה פאר, מנהלת אמית רננים: "שלוש המצטיינות: טל, הילאי ודליה, מלמדות את כולנו יום יום ושעה שעה ערכים של נתינה, חסד ומעורבות חברתית. משמח ומרגש לראות את התלמידות שלנו כשהן דוגמא ומופת. הנתינה והאכפתיות הם החלום החינוכי של אמית רננים כל השנים והחלום אט אט מתגשם אל מול עינינו בתרומה לעם ישראל. הייתי תודה לרכזת מעורבות חברתית, מוריה אבודרהם, על הליווי והובלת התלמידות. אשרינו שאלה הן תלמידותינו".כתבות קשורות

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן