סקר שהזמינה המועמדת לראשות העיר ענבר הוכברג באמצעות מכון "הישגים סקרים חכמים", מראה שהוכברג, שהצטרפה אחרונה לבחירות, נמצאת במקום השני, לאחר ראש העיר המכהן עם 18% תמיכה. ברוידא זוכה בסקר ל45 אחוזי תמיכה, ניר קריסטל 16 אחוזים ואבי יוסף עם 9 אחוזים. 12 אחוז מהנשאלים לא החליטו עדיין. הסקר נערך במהלך חודש אוגוסט.
![](https://i0.wp.com/raanana.news/wp-content/uploads/2023/09/WhatsApp-Image-2023-08-31-at-17.47.18-1-e1693718172773.jpeg?fit=1024%2C283&ssl=1)
בנוגע להתמודדות למועצת העיר מראה הסקר מראה שאם תקום רשימה ליברלית מאוחדת (יש עתיד, העבודה, המחנה הממלכתי, מרצ ואנשי המחאה) – היא תזכה ב 36% המשקפים כ7 חברי מועצה ותהיה הרשימה הגדולה ברעננה, סיעת ראש העיר זוכה לפי הסקר ב 28% כ 5 חברי מועצה.
ענבר הוכברג: "יש לנו הזדמנות חד-פעמית. אני קוראת לכל הכוחות הליברליים בעיר לשלב ידיים כדי להיות הרשימה הגדולה והמשמעותית ביותר ברעננה."
![](https://i0.wp.com/raanana.news/wp-content/uploads/2023/09/WhatsApp-Image-2023-08-31-at-17.47.18-2-e1693723093468.jpeg?fit=1024%2C473&ssl=1)