חדשות רעננה

מתיחת פנים עושים רק אצל מומחה אמיתי לתחום. דר' אבנר בן שושן הוא מנתח פלסטי בכיר עם התמחות בכירורגיה פלסטית עדינה

גופנו הוא מקדשנו, על אחת כמה וכמה, הפנים שלנו. הן למעשה כרטיס הביקור המיידי והעיקרי שלנו בכל אינטראקציה חברתית שיש לנו עם הסביבה ומכאן החשיבות העצומה שיש למראה הפנים.

כאשר מדובר בניתוח פלסטי מורכב כמו מתיחת פנים, שסובב סביב טיפול כירורגי עדין ומדויק להפליא בשרירים זעירים לציד סיבי עצב עדינים במיוחד, עלינו לדאוג להפקיד את הטיפול בפנים היקרות שלנו אך ורק בידי הזהב של מומחה אמיתי.

כזה העוסק ומתמחה בכירורגיה פלסטית עדינה ומדויקת. כזה שעבר דרך ארוכה ומאחוריו רקורד מרשים של ניסיון מוצלח.  ד"ר אבנר בן שושן הוא מנתח פלסטי בכיר בעל מומחיות בכירורגיה עדינה בכלל וכירורגיה של הפנים בפרט אשר מאחוריו אלפי ניתוחים מוצלחים ושנות ניסיון רבות.

פרטים נרחבים על מתיחת פנים באתר של ד"ר אבנר בן שושן

מהו תחום ההתמחות של מנתח פלסטי בכיר?

תחום הרפואה הפלסטית בנוי בהיררכיה בה יש התמחות בניתוחים פלסטיים למטרת שיפור אסתטי ובאופן עמוק יותר ישנה התמחות בשיקום ושחזור איברים לאחר פציעה ותאונה או מחלה קשה בה נדרש המנתח לעבודה כירורגית יסודית יותר הכוללת שחזור מלא של איברים ותיקון נזקים קשים.

רופאים המתמחים בניתוחים פלסטיים למטרות שיקום צוברים מומחיות עמוקה המקנה להם יכולות של דיוק גבוה מאוד בניתוחים פלסטיים מורכבים. ד"ר אבנר בן שושן הוא כירורג פלסטי מקצועי ובכיר בעל 20 שנות ניסיון.

מתיחת פנים נדרשת בשל מצבים הנובעים מזקנה, מחלה או ירידה דרמטית במשקל. זהו ניתוח עדין הדורש דיוק רב על מנת שלא לפגוע בעצבים הרבים הפזורים לאורך ולרוחב הפנים. לביצוע ניתוח מתיחת פנים מוצלח נדרשים הדיוק והיכולת המקצועית של מומחה לכירורגיה פלסטית עדינה כמו שיש למנתח פלסטי בכיר בלבד.

מסלול לימודי רפואה שהחל כבר בגיל התיכון

ד"ר בן שושן החל דרכו בלימודי רפואה עוד היה בן 17 והשלים את לימודיו האקדמיים בפקולטה לרפואה סנט אנטואן שבצרפת.

שם התמחה בטכניקות של מיקרוכירורגיה. בגיל 29 כבר הפך למומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית המשחזרת. בשנת 1998 כבר פתח קליניקה פרטית בפריז ולאחר מספר שנים ביצע עליה לישראל ונקלט במחלקה לכירורגיה פלסטית בבתי החולים תל השומר ובילינסון (רבין).

בשנת 2003 פתח קליניקה פרטית בישראל אשר פועלת עד היום ומעניקה טיפול מתקדם בכל תחום האסתטיקה הפלסטית. הקליניקה של ד"ר בן שושן ידועה בזכות המקצועיות הרבה של העומד בראשה לצד ליווי ויחס אישי צמוד.

מאז החל את דרכו כמומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית העדינה הספיק ד"ר בן שושן לערוך אלפי ניתוחים פלסטיים בכל תחומי השיקום והאסתטיקה וצבר ניסיון עשיר וידע רב. הוא נחשב למומחה בעל שם עולמי בתחומו.

ליווי מקצועי ואישי מצד מנתח פלסטי בכיר לאורך כל התהליך

יעידו כל אחד ואחת שעברו ניתוח פלסטי, אם זה ניתוח משקם ואם זה לשיפור אסתטי שאחד הגורמים החשובים להצלחת התהליך מחד ובהרגשה והפחתת החרדות העלולות להתלוות לטיפולים אלו מאידך, הוא לא אחר מאשר הליווי המקצועי האחיד והאישי מצד הרופא המטפל הבקיא בכל שלבי התהליך ומקפיד לעקוב אחר המטופל ולהעניק לו ליווי ויחס אישיים ומוודא את הצלחת הטיפול מצד אחד וגם דואג לענות על כל שאלה של המטופל או לתת מענה מקצועי וסבלני כך שהמטופל יודע בדיוק למה לצפות ומה עליו לעבור בכל שלב של הטיפולים ותהליך ההחלמה מהם.

ניתוחים כמו מתיחת פנים מלווים מין הסתם בחרדה גדולה מפאת העדינות של איבר הפנים והצורך בביצוע ניתוח מדויק ומקצועי.

ד"ר אבנר בן שושן ידוע בתחום לא רק כמקצוען אלא גם פרפקציוניסט אשר בעל יכולת מקצועית בלתי מתפשרת. זהו לא סוד שהניתוחים אצל ד"ר בן שושן נמשכים יותר מהממוצע בהם הוא דואג ומתמקד בפרטים באופן יסודי ומעמיק להשגת התוצאות המיטביות האפשריות עבור כל מטופל.

ד"ר אבנר בן שושן מזמין כל אחד ואחת לקליניקה לקבלת ייעוץ וחוות דעת מקצועית לצד המלצה על דרכי טיפול רצויות והסבר מלא על התהליך כולו על כל הצדדים בו. בקליניקה של ד"ר בן שושן תזכו ליחס חם ואישי ללא כל התחייבות.

אתם מוזמנים לבקר באתר הבית של ד"ר אבנר בן שושן

כתבות קשורות

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן