לקראת יום האישה הבינלאומי, עיריית רעננה מכריזה על הנשים המשפיעות והמובילות בעיר, שנבחרו במסגרת מיזם עירוני שהתקיים לאורך החודש האחרון בסימן "נשים יוצרות מציאות ברעננה".
הנשים נבחרו בעקבות קול קורא שפרסמה העירייה, אשר קרא להמליץ על תושבות העיר המשפיעות והמובילות בתחומי עשייה מגוונים, מביניהן נבחרו הנשים הזוכות על ידי ועדה מיוחדת שהתכנסה לנושא, והורכבה אף היא מייצוג נשי.
זוכות המיזם הוזמנו לפגישה בלשכת ראש העיר, חיים ברוידא, בה הובעה ההערכה וההוקרה על עשייתן, והוענקה להן תעודת הוקרה.
זוכות המיזם הינן:
מינדי אייזנר- בקטגוריית חינוך
טל שרה ביטון- בקטגוריית עשייה ויוזמה צבאית בצל מלחמת חרבות ברזל
הרבנית עטא בן דוד- עשייה ויוזמה אזרחית בצל מלחמת חרבות ברזל
עדי גולדן- בקטגוריית ספורט ואתגרים
נגה גור-אריה גולן- בקטגוריית מנהיגות
יעל חיו- בקטגוריית יזמות ועסקים
תמי פישל- בקטגוריית עשייה חברתית
במהלך המפגש וטקס ההכרזה על הזוכות, הובעה הערכת העירייה לנשים היקרות שנבחרו, כמו גם לכל משתתפות המיזם והנשים המשפיעות והמובילות בעיר, שבעשייתן מחוללות שינוי חברתי ומהוות מודל השראה לנערות צעירות, נשים ולכלל החברה הישראלית.