חדשות רעננה

עיריית רעננה מוקירה את זכר חללי צה"ל ופעולות האיבה, ולקראת יום הזיכרון יוצאת במיזם מיוחד להחלפת שמות רחובות העיר בשמות חללי העיר

290 שמות חללי צה"ל ופעולות האיבה מתנוססים על גבי שלטי רחובות העיר, החל מאתמול בלילה (מוצ"ש 11.5.24) ועד לאחר יום העצמאות

התקנת השילוט ברחובות בעיר על שמות חללי צה"ל ופעולות האיבה

ערב יום הזיכרון לחללי צה"ל ופעולות האיבה, יוצאת עיריית רעננה במחווה ייחודית להוקרת זכרם של חללי העיר באמצעות קריאת רחובות העיר הראשיים על שמותיהם.

ביוזמת ראש העיר, חיים ברוידא הוחלפו החל ממוצ"ש בלילה, 11.5.24, שלטי שמות הרחובות הראשיים בעיר, לשמותיהם של חללי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה מקרב תושבי העיר, שיתנוססו על גבי שלטי הרחובות עד לאחר יום העצמאות.

המיזם המרגש, המתקיים בעיר זו השנה החמישית, מקבל השנה משמעות יתירה, עם צרוף שמותיהם של חללי צה"ל נוספים מקרב בני העיר, שחרפו נפשם למען ביטחון המדינה במהלך החודשים האחרונים בעקבות מלחמת חרבות ברזל, כמו גם טובי בני העיר שנרצחו במהלך השבעה באוקטובר.

שלטי הרחובות החדשים, 290 במספר, הוצבו בעיר לאורך הרחובות בצירי העיר הראשיים- אחוזה, ירושלים וויצמן, ובהם הנצחת שמות החללים וציון גילם בנופלם.

ראש העיר רעננה, חיים ברוידא: "בחרדת קודש ומתוך כבוד לנופלים בקרבות ובפעולות האיבה, הנצחנו השנה את זכרם בקריאת רחובות העיר על שמם למהלך יום הזיכרון ויום העצמאות. זו השנה החמישית שמתקיים המיזם בעיר, והשנה בוצע בכאב קשה מנשוא עם היווספם של חללים נוספים לבני העיר בחודשים ספורים בלבד לנוכח מלחמת חרבות ברזל ואירועי השבעה באוקטובר. מחווה זו היא המעט שיש בידינו לעשות למען תושבי העיר היקרים שחרפו נפשם למעננו, להם אנו חבים את חיינו בבטחה בעיר ובמדינה. ליבנו עם המשפחות השכולות, ואנו מחבקים אותן ביומן הקשה, ומלווים אותן בכל דרך להנצחה ראויה של זכר יקיריהם".

תושבי העיר, המעוניינים לאתר מיקום הרחוב בו מונצחים יקיריהם, מוזמנים לפנות למוקד העירוני בו מרוכזות הכתובות בהתאם לשמות החללים, או לחילופין לאתר העירוני בו מרוכזים כלל השמות ומיקומי הרחובות.

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן