צועדים למענם, צעדת הזדהות.
הצעדה תתקיים בשעה 9:30 בפארק רעננה – רחבת הגלגיליות מסביב לפארק, ובה צפויים להשתתף מאות תושבי העיר ואורחיה, לבושים בחולצות בהן כיתוב למען החזרת החטופים, שיחולקו במקום. עוד בתוכנית נשיאת דברים מאת משפחות החטופים וקטעי שירה ומחול.
הצעדה מתווספת למגוון מיצגים אומנותיים ואירועי ספורט שמובילה העירייה במסגרת תמיכתה במאבק להשבת החטופים, ופועלה לחיזוק כוחות הביטחון.
הציבור מוזמן!