חדשות רעננה

בית איזי שפירא ערך בסוף השבוע את המשחה השנתי לזכרו של ג'ף טולמן בהשתתפות 80 ילדים ובוגרים עם מוגבלויות לציון סיום שנת הפעילות 2023

המרכז ההידרותרפי בבית איזי שפירא ערך בסוף השבוע את המשחה השנתי לזכרו של ג'ף טולמן, בו נטלו חלק כ-80 ילדים ובוגרים עם מוגבלויות, וסיכם את הפעילות השנתית במרכז ההידרותרפי.

קרדיט צילום: דויד גארב

השחיינים חולקו למקצים על פי סגנון וקצב שחייה, ושחו מרחקים שבין 20 ל-40 מטרים בסגנונות שונים. כמו כן נערך מקצה משפחות שכלל מטופלים ובני משפחותיהם, ומשחה ראווה של נבחרת בית איזי שפירא, שכלל את השחיינים שהגיעו לרמת שחייה עצמאית ולהשתתפות בתחרויות מותאמות. בסיום האירוע התקיים טקס חגיגי בו קיבלו המשתתפים מדליות הוקרה על השתתפותם במשחה.

האירוע התקיים במעמד ראש עיריית רעננה, חיים ברוידא, אשר קיבל מתנה מבית איזי שפירא אותה העניק לו אופק יצהרי, אחד ממשתתפי המשחה. עוד השתתפו: מנכ"ל בית איזי שפירא, עמיר לרנר, מייסדת בית איזי שפירא, נעמי סטוצ'ינר, מייסד המרכז ההידרותרפי, טוביה סטוצ'ינר, ומנהלת המרכז ההידרותרפי והספורט, אילנית וייגנפלד-להב.

בנאומו הפתיע ראש העירייה, חיים ברוידא, כאשר פנה לליבי, אחת ממשתתפות המשחה ואמר "אני רואה פה את ליבי שאני מלווה אותה כבר מגיל צעיר והיום היא מתחרה פה. ליבי, בסוף את תשיגי גם אותי".

מנכ"ל בית איזי שפירא, עמיר לרנר, אמר בטקס הפתיחה "גם באירוע היום אנחנו מפתחים ומחדשים – זה קו שמנחה אותנו בכל דבר שאנחנו עושים. האירוע הזה הוא חגיגה של יכולות".

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן