התחנה מתוכננת לעבור מתחת לשכונת 2005 ומתוכננת להיות תחנה משולבת עם תחנת הרכבת רעננה מערב. דרישת עיריית רעננה ומארגני המחאה היא כי התוואי יעבור מתחת לרחוב אחוזה והתחנה תמוקם סמוך לבית לוינשטיין.
הפגנה נשאו דברים ארי ארבל, יו"ר שלוחת רעננה של ארגון נכי צה"ל, עו"ד טל קדמי, ממובילי המאבק, וחברי מועצת העיר רעננה אילן כהן, המשנה לראש העירייה וניר קריסטל, סגן ראש העירייה לשעבר, שדיברו על הצורך בהקמת תחנה בסמוך לבית לוינשטיין.
תגובה אחת
המאבק חשוב לכל תושבי רעננה..אכן מבקשים להחזיר לתוואי הראשוני..אחוזה ותחנה בבית לווינשטיין..לטובת תושבי רעננה וכן הנכים..לא מתחת לבתים..יש הרי תוואי חלופי