חדשות רעננה

5 דרכים להשתמש בהלוואה לעסק קטן

הלוואות לעסקים קטנים יכולות לספק לכם מימון כדי לענות על מגוון צרכים, החל מכיסוי הוצאות בלתי צפויות ועד לרכישת ציוד חדש או מימון פרויקט לצמיחה בקנה מידה גדול.

ישנן אפשרויות הלוואה שונות שתוכלו לבחור מהן כדי להשיג את המטרות הפיננסיות שלכם. אחת מהן היא הלוואה בערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים, שמיועדת לסיוע ברגעים קשים ועבור צמיחה והתרחבות. זו הלוואה בתנאים נוחים בהרבה לעומת רוב האפשרויות האחרות, וניתן לקחת אותה דרך שלל ספקי אשראי. כך תוכלו לנצל אותה בצורה הטובה ביותר.

הרחבת הפעילות בעסק

אם אתם מנהלים עסק פיזי, התרחבות למיקום חדש יכולה לעזור לכם להגדיל את ההיקף ולהפיק יותר הכנסות. לחלופין, אם יש לכם עסק דיגיטלי אתם יכולים להתרחב באמצעות פנייה לקהל חדש, או הצעת מוצר חדש ללקוחות. ישנן המון דרכים להתרחב, בהתאם לתעשייה בה אתם פועלים ולאופי העסק שלכם. כך או כך, הלוואה בערבות המדינה תעזור לכם לעשות את הצעד המורכב.

החלפת או שדרוג ציוד

אם העסק שלכם מסתמך על ציוד מיוחד, הלוואות יכולות לעזור לכם להחליף אותו אם הוא מיושן או מקולקל, או לרכוש ציוד קריטי שחסר לכם. גם אם לא, כמעט כל עסק זקוק לציוד כלשהו, ועליכם לוודא שהוא עומד בסטנדרטים שלכם ושל הלקוחות.

רכישת מלאי

אם אתם מנהלים עסק מבוסס מוצר, מלאי הוא הוצאה הכרחית וקבועה. ייתכנו מקרים שבהם תיתקלו במלאי במחיר מוזל ולא תרצו לפספס את ההזדמנות, או שתצטרכו להצטייד בכמות גדולה לקראת תקופת השיא או עליית ביקושים. בכל מקרה, הלוואה יכולה לעזור לכם לשמור על איזון אידיאלי במלאי.

חיזוק תזרים המזומנים

הון חוזר הוא הכסף שעליו אתם מסתמכים כדי לנהל את הפעילות העסקית היומיומית, והוא מרכזי לשמירה על תזרים מזומנים חיובי. עסקים קטנים עשויים לקחת הלוואה לסיפוק עלויות התפעול עד שהרווחים שלהם מגיעים להיקף מסוים.

גיוס והכשרת עובדים חדשים

כוח אדם יכול להיות קריטי לשמירה על פעילות חלקה של העסק שלכם, במיוחד אם אתם חווים תקופות שמצריכות יותר עובדים מתקופות אחרות. הלוואה בערבות המדינה יכולה לספק לכם מימון להעסקת עובדים חדשים, להכשרתם ולכיסוי עלויות השכר הנוספות. לחלופין, אפשר גם להשתמש בהלוואה על מנת ליצור תמריצים, אשר יסייעו לכם לשמר את העובדים שלכם. לדוגמה, אתם יכולים ללוות כסף כדי לממן שירותים של חברה שמתמקדת בשיפור ההדרכה והטבת התקשורת, או בשביל להציע לעובדים ולמועמדים הטבות אטרקטיביות. התמורה מגיעה כאשר אותם עובדים חוזרים לעבודה מלאי אנרגיה ומוטיבציה, ומרגישים מחויבים להישאר איתכם לטווח הארוך.

איזה עסקים יכולים לקבל הלוואה בערבות המדינה?

כל עסק קטן או בינוני, בעל מחזור שנתי שלא עולה על 100 מיליון ש"ח, זכאי להגיש בקשה להלוואה. ניתן לקבל במסגרת הלוואה בערבות המדינה לעסקים עד 500 אלף ש"ח או עד 8% ממחזור המכירות בשנה החולפת, לפי הגבוה מביניהם "אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן