איזה עונה מחכה במשכן למוסיקה ואומנויות ברעננה

מול אולם מלא קהל נלהב פתח המשכן למוסיקה ואומנויות ברעננה את העונה עם הופעה של סולני האופרה הישראלית ששרו להיטי זמר העברי, השבוע ביום שלישי פותחים את עונת הילדים בהצגה איכותית ומהנה " הקסם של מוצרט "

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
סולניות האופרה הישראלית במופע זמר עברי

המשכן למוסיקה ואמנויות רעננה פתח עונה חדשה של תרבות איכותית קרוב לבית עונת המנויים החדשה של המשכן למוסיקה ואמנויות ברעננה החלה השבוע מול אולם מלא בצופים נלהבים שנהנו ממופע של סולניות  האופרה הישראלית ששרו את מיטב להיטי זמר עברי, בהגשה ייחודית ומרגשת של דודי זבה.

ביום שלישי תפתח עונת הילדים עם ההצגה " הקסם של מוצרט " של תיאטרון הקיבוץ: מוצרט הוא ילד פלא מוזיקלי, אולם לכישרון הפנומנלי שלו יש מחיר, הוא גורם לו לאבד את ילדותו ולבלות רק בחברת מבוגרים או הפסנתר, ומעמיד בצל כשרונו העצום את אחותו המבוגרת ממנו, גם היא מוזיקאית כשרונית. את ההצגה מלוות יצירותיו המופלאות של מוצרט, ביניהן: המארש הטורקי, מוסיקת לילה זעירה, קונצ'רטו לקלרינט, קטע מהאופרה “דון ג’ובאני” , סימפוניה 40 וכמו כן קטעים נבחרים ומוכרים מתוך אופרת הילדים “חליל הקסם”.

יום שלישי 2/11 בשעה 17:30 משכן רעננה לפי התו הירוק לינק לרכישה

מנויי המשכן ייהנו העונה ממבחר מופעים מוסיקליים, מופעי בידור, סטנד אפ, הצגות לילדים, הרצאות, ואירועים נוספים המתאימים לכל גיל. 

כתבה נרחבת על עונת המנויים תתפרסם ביום חמישי ברעננה ניוז

למידע נוסף, לרבות פרטים על הנחות ועדי עובדים וארגונים, גמלאים, סטודנטים, חיילים ועוד, ניתן להיכנס לאתר המשכן למוסיקה ואמנויות www.mishkanraanana.com או בטלפון – 09-7464036 / 8864* 

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן