ערב שהחל באלפי מפגינים בצומת רענננה, המשיך לאירוע דריסה מכוונת של מפגינים במחלף מלל בכביש 531. צעיר ממושב חגור הגיע למקום החסימה עם רכבו והאיץ ופגע ב 4 שעמדו על הכביש. הנהג נמלט מהזירה ונעצר מאוחר יותר. הפצועים פונו לבית החולים מאיר .
מהמרכז הרפואי מאיר מקבוצת כללית נמסר:
אישה בשנות ה40 לחייה הובהלה למרכז רפואי מאיר עם כוויה ופגיעה בגפיים התחתונות כתוצאה מדריסה בהפגנה ומטופלת כעת במיון.כמו כן, אמא ובן פונו גם הם מהפגנה והם טופלו בחדר המיון, מצבם קל.