חדשות רעננה

עיריית רעננה: העבודות לפירוק האמצעים הביטחוניים בסביבת ביתו של בנט יחלו בימים הקרובים

עיריית רעננה מעדכנת כי לאחר מאבק עירוני, בהובלת ראש העיר, חיים ברוידא, התקבל מכתב רשמי ממשרד ראש הממשלה, המודיע כי במהלך הימים הקרובים יחלו עבודות לפירוק האמצעים הביטחוניים שהוקמו בסביבת ביתו של ראש הממשלה לשעבר נפתלי בנט ברעננה.

עיריית רעננה דרשה ממשרד ראש הממשלה לפרק את המחסומים ולהסיר את האמצעים הביטחוניים, וכן נערכו פגישות רבות בשטח בנוכחות בכירי העירייה וראש העיר, ואולם חרף הבטחות חוזרות ונשנות של המשרד לא פונו המחסומים. נוכח כך, העירייה שיגרה מכתב התראה למשרד ראש הממשלה בטרם פתיחת הליך משפטי ואף פנתה להתערבות משרד הפנים, ובעקבות פעולת העירייה התקבלה ההודעה האמורה של המשרד על פירוק המחסומים הצפוי להחל בימים הקרובים.

ראש העיר רעננה, חיים ברוידא: "לאחר תקופה ארוכה בה נפגעה משמעותית איכות חייהם של תושבי העיר הגרים באיזור ביתו של ראש הממשלה לשעבר בעיר, ולאחר פעולות רבות שביצענו מול משרד ראש הממשלה ומשרד הפנים בבקשה לפנות לאלתר את אמצעי המיגון אשר נבנו בסמוך לבית, אני שמח על קבלת ההודעה כי בימים הקרובים יחלו עבודות הפינוי של האמצעים הביטחוניים שהוצבו. מדובר בבשורה מבורכת לתושבי השכונה ורחוב ציפמן בפרט, והעירייה תעקוב אחר ביצוע העבודות כדי לוודא את סיומן והסרת כל האמצעים שהוצבו, בכדי שהתושבים יוכלו לחזור לשגרת חייהם".

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן