חדשות רעננה

פעימת חיים לעסקים ברעננה

עיריית רעננה הודיעה על חבילת הקלות והטבות לעסקים בהובלת המרכז לעסקים חדשנות ויזמות רעננה. בין היתר תעניק פטורים מאגרות שילוט ומאגרת הוצאת שולחנות וכיסאות, סיוע בקידום מכירות ועוד

 

צילום: shutterstock
צילום: shutterstock

עם צאתה לדרך של הפעימה השלישית בפתיחת המשק, הכוללת הקלות משמעותיות עבור המגזר העסקי, לרבות פתיחתם של בתי קפה, מסעדות ועוד, הודיעה עיריית רעננה על המשך הקלות והטבות לקהילה העסקית אותם החילה בחודשים האחרונים, וכן על שורת הטבות חדשות שגובשו לקראת הפעימה השלישית. המהלכים כולם, בהנחיית ראש העיר רעננה, חיים ברוידא נועדו לסייע למגזר העסקי לחזקו, כחלק ממערך הסיוע העירוני הכולל בהתמודדות עם נגיף הקורונה.

  • "שבוע התעסוקה והיזמות רעננה", 7-11.3.2021 –  שלל הרצאות סדנאות ממגוון היבטים , בתחומי דעת ותוכן שונים ובכללן  יזמות, נשים ועסקים, חיפוש עבודה, חוקים ודיני עבודה ויום "עולים ועסקים", למתן מענה עבור מעסיקים עולים, אשר יועבר בשפות אנגלית וצרפתית. 
  • פטור מאגרת הוצאת שולחנות וכסאות לשנת 2021. (בהמשך לפטור שהוענק לאורך 2020).
  • פטור מאגרת שילוט לעסקים שנפגעו משמעותית במשבר הקורונה לשנת 2021 (בכפוף להגשת בקשה במשרד הכלכלה ולאישורה).
  • הרשאה להוציא סחורה ומתקנים למרחב הציבורי הצמוד לבית העסק, החל מיום א 7.3.2021  ועד ערב פסח 26.3 – ובכך עידוד ביצוע רכישות מקרב  בעלי העסקים בעיר (בכפוף להנחיות המופיעות באתר העירוני)
  • עידוד תושבי העיר לביצוע רכישות בעסקים המקומיים, על ידי הענקת שוברי קנייה על סך 150 ₪, בעת רכישה בסכום של 299 ₪ בבתי העסק בעיר. (בכפוף לפרטי ההטבה באתר העירוני )
  • קידום מכירות באמצעות המדיה החברתית וקיום קשר ישיר ובלתי אמצעי עם בעלי העסקים וליוויים למתן מענה לצורכיהם
  • מיזם החממה העירונית (Green House)  של המרכז לעסקים, חדשנות ויזמות בעיריית רעננה  אשר מציע ייעוץ, סיוע, הכוונה והעשרה בעלות מסובסדת לעסקים, עצמאים ויזמים מקומיים פותח את שעריו לנרשמים חדשים בהנחה משמעותית של 20%  למשך שלושה חודשים.

 

חיים ברוידא, ראש העיר רעננה: "לאורך משבר הקורונה הובלנו בעיר שלל הטבות והקלות, על מנת לסייע למגזר העסקי בהתמודדותו עם האתגרים והשלכות המשבר. עתה, עם שיבת המשק אט אט לשגרה, ובפתחה של הפעימה השלישית והקלות המדינה, אנו ממשיכים במאמצינו, על מנת לסייע לעסקים לשוב לאיתנם, ואף מיישמים הטבות נוספות עבור מגזר זה. אנו רואים בקהילה העסקית אחד ממנועי הצמיחה המרכזיים בעיר, ונמשיך להעניק את מלוא התמיכה עם סל פתרונות ומענים לבעלי העסקים ולכל מי שחווה פגיעה כלכלית ותעסוקתית בעקבות המשבר".

כתבות קשורות

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן