אלדד ערן, ראש אגף בריאות פרט וביטוח נסיעות לחו"ל, שליווה את המשפחה בטיסה מסר כי: קבוצת הראל ביטוח ופיננסים משתתפת בצערם של המשפחות על האסון הנורא, ושולחת איחולי החלמה מהירה לאיתן בירן. מבין חמשת ההרוגים באסון, סבה וסבתה של טל בירן ז"ל, ברברה ויצחק כהן ז"ל, היו מבוטחי הראל. לאור האסון הכואב, החליטה חברת הראל להשיב לארץ את כל בני המשפחה שנספו לקבורה, להטיס את בני משפחתם מהארץ על מנת שיוכלו להשתתף בטקס של הקהילה היהודית באיטליה לזכר הנספים וכן להטיס חזרה לישראל את בני המשפחה שטסו לאיטליה לאחר האירוע. אנו עומדים לצד המשפחה בזמנים קשים אלו ומוכנים לסייע בכל הנדרש בתהליך המורכב".
![מישל סיבוני, מנכ''ל קבוצת הראל ביטוח ופיננסים. צילום- פלאש 90, יונתן זיידל](https://i0.wp.com/raanana.news/wp-content/uploads/2021/05/מישל-סיבוני-מנכל-קבוצת-הראל-ביטוח-ופיננסים.-צילום-פלאש-90-יונתן-זיידל.-scaled.jpg?fit=1024%2C683&ssl=1)
![אלדד ערן, ראש אגף בריאות פרט וביטוח נסיעות לחול, הרל ביטוח ופיננסים. צילום מיה כרמי-דרור](https://i0.wp.com/raanana.news/wp-content/uploads/2021/05/אלדד-ערן-ראש-אגף-בריאות-פרט-וביטוח-נסיעות-לחול-הרל-ביטוח-ופיננסים.-צילום-מיה-כרמי-דרור-scaled.jpg?fit=683%2C1024&ssl=1)