חדשות רעננה

שיטת החניה החמה

רוצים להרויח כסף מהחניה הביתית?  עיריית רעננה יוצאת בקול קורא לשכירת עשרות חניות פרטיות במרכז העיר במטרה להגדיל את מאגר החניות לתושבים

מרחיבים את היצע החניה
מרחיבים את היצע החניה

עיריית רעננה ממשיכה לפעול להגדלת מאגר החניות במרכז העיר, ויוצאת בקריאה ציבורית ("קול קורא") לבעלי חניונים או מגרשי חנייה פרטיים במרכז העיר, להגיש הצעות לעירייה למתן רשות חניה לציבור תושבי העיר רעננה ואורחיה. באמצעות הקול קורא העירייה מבקשת לשכור עשרות חניות פרטיות, בכדי להגדיל את מאגר החניות שיעמוד לרשות תושבי העיר ואורחיה.

הגדלת היצע החניות בעשרות חניות נוספות במרכז העיר תאפשר לבאים לבצע את קניותיהם במרכז העיר בקלות ובמהירות, ללא צורך רב בחיפוש אחר חנייה, תסייע לבעלי העסקים המקומיים וכן תקדם את המסחר ברחוב אחוזה.

הקול קורא מתייחס לחניות וחניונים פרטיים הנמצאים במרכז העיר על ציר אחוזה, מרחוב בר אילן במערב ועד רחוב קזן במזרח, וברחובות המתממשקים לאחוזה, עד מרחק של 200 מטר.

העירייה תשכור את החניות מבעלי החניונים או החניות הפרטיות שיבחרו בקול קורא, ותעמידן לרשות תושבי העיר ואורחיה, בהתאם לסידור חנייה שיוחלט על ידי העירייה, בימים א' עד ה', בין השעות 8:00 עד 20:00, וביום ו' בין השעות 8:00 עד 14:00.

חיים ברוידא, ראש העיר: "אנו משקיעים מחשבה יצירתית וחדשנית לאורך השנה בכדי להגדיל כמות החניות במרכז העיר, וכך לאפשר לתושבים למצוא חנייה בקלות ובמהירות, תוך חיסכון של זמן וכסף, וכן לסייע לבעלי העסקים ליהנות מתנועה מוגברת של קונים. אנו נמשיך לפעול בכדי להציע מגוון פתרונות חדשניים נוספים לחנייה ברחבי העיר, בכדי לשפר את איכות חייהם של תושבינו.

כתבות קשורות

כתבות קשורות

2 תגובות

  1. אבי הגב

    על מנת שההצעה תהיה מעשית היא צריכה להיות בין 9 ל4 בזמנים שהחנייה אמורה להיות ריקה בעת שבעלייה יוצא לעבודה מחוץ לעיר אחרת אף תושב לא יציע את חנייתו באם ימצא אותה תפוסה העת חזרתו לביתו מהעבודה וזאת כפי שהצעתי כבר מזה זמן רב..

  2. המפקח הגב

    רלבנטי רק בין9 ל4 כשנימצאים בעבודה מחוץ לבית כפי שהצעתי בעבר..

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן